PLATFORMA BE MORE DANCER

WARSZTATY
W TWOJEJ SZKOLE

Jesteś właścicielem studia tańca? Prowadzisz zamknięte grupy taneczne i chcesz wspierać swoich tancerzy w świadomym rozwoju w drodze po jeszcze lepsze wyniki, zdrowie i świadomość ciała?

Warsztaty mo.forDancers to autorski trening przygotowany pod i dla tancerzy, który ma na celu wzmacniać ich mobilność, stabilność i balans w ciele. Pokazujemy, że taniec bez kontuzji przez długie długie lata jest możliwy!

Odtwórz wideo

mo.forDancers to tzw. backoffice dla tancerzy, czyli wszystko to, co wspiera rozwój tancerzy na płaszczyźnie motorycznej, żywieniowej i mentalnej. Edukujemy, motywujemy, ale przede wszystkim pokazujemy jak zadbać o profesjonalnych sportowców, jakimi są tancerze.

Naszą misją jest, by każdy tancerz był: silny, sprawny, wytrzymały, mobilny, elastyczny oraz miał odpowiednie nastawienie i szacunek dla swojego ciała.

WARSZTATY

Warsztaty rozpoczynamy wstępem teoretycznym, dzięki czemu tancerze rozumieją jak trening motoryczny wpływa
na ich jakość ruchu w tańcu.

Podczas części praktycznej każdy ruch jest rozkładany na sekwencje, zwracamy uwagę na detale dzięki którym uczestnicy łatwiej przyswajają poszczególne elementy i zaczynają rozumieć, która część ciała za co odpowiada i co z czego wynika. Zależy nam, aby tancerze zrozumieli ruch i cel jego wykonywania.

Zapraszamy do współpracy warsztatowej na terenie całej Polski. Program i poziom warsztatów dobierany jest indywidualnie do wieku, poziomu zaawansowania
oraz stylu tanecznego grupy.

Oprócz warsztatu z zakresu treningu motorycznego tancerza, istnieje możliwość zorganizowania rozszerzonej wersji, dodając warsztat żywienia tancerza oraz trening mentalny.

WIĘCEJ

O NAS

MORE.forDancers
ul. Burdzińskiego 5
03-480 Warszawa
hello@morefordancers.pl
513 596 860

©2023 MORE.forDancers Wszelkie prawa zastrzeżone