PLATFORMA BE MORE DANCER

Projekt mo.forDancers online

miał swoją premierę w listopadzie 2020

podczas pierwszego webinaru, na który

zapisało się ponad 800 TANCERZY!

Gdyby nie ona, ten projekt byłby zamknięty w przestrzeni studia treningowego i nie ujrzałby światła dziennego w świecie online.

Aleksandra Kurek

Współtwórczyni, Główna Trenerka

Współtwórczyni i projekt manager mo.forDancers, trenerka personalna, instruktora stretchingu, tancerka, założycielka marki Health Hub. Aktywność fizyczna towarzyszyła jej od najmłodszych lat. Brała udział w przeróżnych zawodach sportowych oraz tanecznych, jednak nigdy nie traktowała tego w inny sposób niż forma spędzania wolnego czasu. W zamian za to rozwijała się w innych dziedzinach. Masę różnych doświadczeń, które zdobywała przez lata, aktualnie wykorzystuje do tworzenia różnych inicjatyw, projektów, dzięki którym rozwija się jako przedsiębiorca. Jej nadrzędną wartością jest zdrowie i właśnie wokół tego tematu buduje i tworzy treści, tym samym rozwijając markę Health Hub.

Wspólnie z Olą rozwijamy naszą markę – mo.forDancers, projekt który uważam ma niesamowicie ważną misję. Wraz z Olą uczymy i pokazujemy tancerzom, że można inaczej, że praca w bólu ani fizycznym ani psychicznym, nie jest dobra. Można postępować w zgodzie ze sobą, czasem nawet odpuścić i zrobić krok do tyłu, a później kilka do przodu. Wierzę, że zarówno moja historia, jak i historia Oli Łabędź pokaże tancerzom, że są inne sposoby na osiąganie swoich marzeń.

cudzysłów

Pierwsi podopieczni zaczęli odwiedzać mo.studio jeszcze przed otwarciem, w trakcie remontu pod koniec 2017 roku. Jedną z tych osób była Natalka Madejczyk, tancerka zachęcona lokalizacją studia i podejściem do pracy z ciałem, jakie prezentowali Michał i Ola. Od tej współpracy wszystko się zaczęło.

Aleksandra ŁABĘDŹ

Współtwórczyni, Główna Trenerka

cudzysłów

Współtwórczyni mo.forDancers, Head Coach, założycielka mo.Studio i trenerka personalna. Instruktorka BODYART w stopniu ELITE (jedna z nielicznych w Polsce), prezenterka i szkoleniowiec, która współpracuje z ludźmi ambitnymi i aktywnymi zawodowo. Organizatorka wyjazdów i wydarzeń treningowo – rozwojowych. Pomysłodawczyni i współtwórczyni sportowej marki odzieżowej MO Apparel. Dzisiaj, korzystając ze swoich doświadczeń, inspiruje innych do wprowadzania zmian. Ambicją Oli jest by trenujące z nią osoby, stawały się świadome potencjału, jaki drzemie w ich ciele i umyśle. I tego, że bycie szczęśliwym zależy tylko i wyłącznie od nas.

Każdy lubi dobre historie. Te które zaczynają się od „dawno, dawno temu”, ale też te, w których osobiście bierzemy udział. Historia mo.forDancers to historia, do której tworzenia chcemy Was zaprosić. Ale żebyście naprawdę mogli poczuć się jej bohaterami, zapraszamy Was do poznania kulisów tego, jak rodził się projekt mo.forDancers. Dacie się zabrać w tę podróż?

NASZ

TEAM

Dietetyk, specjalistka ds. żywienia człowieka. Współpracuje z pacjentami ​ posiadającymi schorzenia układu​ pokarmowego, wymagającymi dietoterapii, a także ze sportowcami wyczynowymi. Jednak największą grupą jej podopiecznych stanowią tancerze.​

Alicja ZALECIŃSKA

Dietetyczka

Na co dzień Alicja przyjmuje prywatnie, prowadząc własną działalność gospodarczą oraz w Klinice Psychologicznej z osobami borykającymi się z zaburzeniami odżywiania i chorobami dietozależnymi wynikającymi z psychosomatyzacji. ​

Co więcej Alicja trenuje karate tradycyjne od 6 roku życia. Jest aktualną i kilkukrotną Mistrzynią Świata, Europy oraz Polski. Reprezentuje Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy oraz Pucharach Świata i Europy od 2012. 

​Alicję można również spotkać na parkiecie, gdyż jej ogromną pasją jest taniec. Nie tylko w roli tancerki, ale także choreografa (grupy Self Implies Other), czy organizatora warsztatów (Ultra Instinct Dance Dance Dance).​

cudzysłów

Coaching sportowy stanowi doskonałe uzupełnienie treningów fizycznych. Może być stosowany indywidualnie lub zespołowo. Sesje coachingowe są skierowane zarówno do trenerów, jak i do uczniów. Jest to odpowiednie narzędzie dla każdego, kto jest gotów pracować nad swoimi celami.

Paulina JAKÓBCZYK

Coach

Paulina jest dyplomowanym pedagogiem i certyfikowanym instruktorem tańca z ponad 15letnim doświadczeniem. Projekty, w których spełnia się zawodowo to Studio Tańca Check This Out, z siedzibą w Gliwicach i Rybnika, którego jest właścicielką, a także warsztaty „Dydaktyka Tańca”, których jest pomysłodawcą i głównym wykładowcą.

Paulina nie ustaje w rozwoju swoich pasji także akademicko. Jest certyfikowanym coachem Akademii Akredytowany Coach ACC ICF oraz studentką 3. roku psychologii. Ukończyła Interdyscyplinarny Kurs Choreoterapii i z powodzeniem od wielu lat organizuje warsztaty, obozy i zawody taneczne.

Jako coach pragnę pomagać ludziom w samorozwoju i pokonywaniu własnych barier. Coaching jest dla mnie wspieraniem człowieka, w dokonywaniu zmian i osiąganiu upragnionych celów. Polega na badaniu wielu stron i aspektów w drodze do rozwoju osobistego. Coaching jest partnerską relacją, opartą na zaufaniu, słuchaniu i patrzeniu w przyszłość. Odpowiednio pokierowany klient, sam znajduje najlepsze dla siebie rozwiązania.

cudzysłów

BEST

SELLERS

MORE.forDancers
ul. Burdzińskiego 5
03-480 Warszawa
hello@morefordancers.pl
513 596 860

©2023 MORE.forDancers Wszelkie prawa zastrzeżone