PLATFORMA BE MORE DANCER

ZŁAPMY SIĘ NA MACIE

TRENINGI

PERSONALNE

Zapraszamy do współpracy 1 na 1 wszystkich, którzy chcą włożyć jeszcze więcej pracy w swój rozwój taneczny. Bez względu na poziom zaawansowania w tańcu, czy Twoją formę fizyczną, czekamy na Ciebie w studio treningowym w Warszawie przy ul. Burdzińskiego 5.

Gwarantujemy indywidualne podejście, trening dopasowany do Twoich potrzeb, możliwości i celów tanecznych.

TRENINGI

grupowe

Jeśli lubisz pracować w grupie, motywuje Cię obecność innych osób na treningu i jesteś otwarty/otwarta na nowe taneczne znajomości, zapraszamy na grupowe treningi stacjonarne dla tancerzy. Treningi odbywają się w studio w Warszawie przy ul. Burdzińskiego 5.

Możliwość treningu w parach lub max. 5 osobowych grupach. Zabierz ze sobą swoich znajomych lub zgłoś się do nas indywidualnie, a my skompletujemy dla Ciebie grupę.

TRENINGI

ONLINE

Jeśli nie po drodze Ci do Warszawy, ale lepiej trenuje Ci się w formule 1 na 1, skontaktuj się z nami w sprawie treningu online. Na podstawie pierwszego treningu na żywo lub przez kamerkę, ocenimy Twoją sprawność na start i opracujemy dla Ciebie odpowiedni plan treningowy.

Raz na określony czas zaprosimy Cię do studia na trening weryfikujący lub połączymy się przez kamerkę, żeby ocenić Twoje postępy i technikę.

DLA

CZEGO

MY

DLA

CZEGO

MY

POZNAJ

OPINIE

MORE.forDancers
ul. Burdzińskiego 5
03-480 Warszawa
hello@morefordancers.pl
513 596 860

©2023 MORE.forDancers Wszelkie prawa zastrzeżone